• Masaże

Masaż klasyczny

Rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. W zależności od zastosowanej techniki, może on mieć różne działanie: wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze, a nawet odchudzające. Masaż klasyczny, wykorzystywany jest jako element wspomagający zwalczanie wielu chorób, w tym dolegliwości ortopedycznych, neurologicznych czy ginekologicznych.

Cena: 70 zł/50 minut

Masaż leczniczy

Rodzaj masażu, który zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni, migrenowego i napięciowego bólu głowy, bólu lędźwiowo-krzyżowego oraz dla ogólnego odprężenia i przezwyciężenia stresu. Masowanie pleców i ramion pomaga kobietom w bólach porodowych.

Cena: 70 zł/ 45 minut

Masaż punktowy

Ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję człowieka. Pomaga przede wszystkim rozładować napięcie mięśniowe, które może powodować ból głowy, zmęczenie, senność, brak ochoty do działania i ogólne złe samopoczucie.

Cena: 70 zł/ 45 minut

Masaż sportowy

To nieodłączny element treningu każdego sportowca, który ma wiele wspólnego z masażem klasycznym, z tą różnicą, że jest wykonywany przy użyciu większej siły i energii.  Ponadto pomaga on zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach. 

Cena: 70 zł/ 45 minut

Masaż limfatyczny

Poprawia metabolizm, pobudza układ limfatyczny, przyspiesza proces oczyszczania organizmu. Drenaż (masaż limfatyczny) przeprowadza się w przypadku pojawienia się obrzęków i zastoin limfatycznych – umożliwia napływ bogatej w tlen krwi tętniczej, co poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego i usuwanie toksyn z organizmu.

Cena: 70 zł/ 50 minut

Masaż odchudzający + body wrapping

To dość skuteczny sposób na cellulit i spalanie tłuszczu gromadzącego się w nadmiernych ilościach w różnych miejscach na ciele, szczególnie na udach, pośladkach, a nawet plecach. Dzięki pobudzeniu krążenia krwi i limfy, usprawnione jest oczyszczanie organizmu z toksyn.

Cena: 100 zł/ 70 minut

Refleksoterapia stóp

To niezwykle skuteczna i bezpieczna metoda terapii. Refleksoterapia stóp powoduje reakcje fizjologiczne, które zwiększają potencjał samouzdrawiania się organizmu. Poprzez swoją pracę na receptorach stóp, terapeuta wspomaga organizm do oczyszczania się z toksyn, odblokowania kanałów energetycznych - tzw. meridian, oraz odprężenia ciała i zrelaksowania umysłu.

Cena: 60 zł/ 50 minut

Masaż głęboki tkanek miękkich

Dotyczy poszczególnych części ciała. Jest wykonywany w zależności od dolegliwości bólowych i ich źródeł. Techniki wykorzystywane w tym masażu to m.in. techniki uciskowe przedramionami, łokciami , trakcje czy techniki strechingu , odpowiednio dobrane do potrzeb pacjenta. Za pomocą tej techniki można wpływać na stan napięcia mięśniowego i powięziowego, można korygować wady i leczyć dysfunkcje narządu ruchu.

Cena: 70 zł/ 50 minut

Masaż relaksacyjny

To idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha.

Cena: 70 zł/h

Masaż kosmetyczny

Ma na celu pobudzić funkcje skóry i mięśni w celu poprawy jej walorów estetycznych i funkcjonalnych. Ten masaż ciała jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn aktywnie żyjących, uprawiających sport i dbających o koloryt swojego ciała. Masaż kosmetyczny czyni skórę elastyczną i jędrną, pomaga walczyć z „pomarańczową skórką” lub przyrośniętą tkanką tłuszczową.

Cena: 70 zł/h

Masaż centryfugalny

Zabieg leczniczy stosowany po takich urazach stawowych, jak stłuczenia, zwichnięcia, skręcenia, a także po urazach elementów okołostawowych (więzadła, ścięgna, torebki stawowe, mięśnie). Ten rodzaj masażu sportowego wykonuje się „na mokro”, zbieżnie, w kierunku do szpary stawowej. Stosuje się go w 2 etapach po ustąpieniu obrzęku i stanu zapalnego.

Cena: 50 zł/ 30 minut

Masaż izometryczny

Jest zabiegiem leczniczym, mającym przywrócić mięśniom właściwą masę i siłę, bez konieczności obciążania masowanej osoby wysiłkiem fizycznym. Stosuje się go u osób z poważnymi uszkodzeniami mięśni, ponieważ przyspiesza on ich regenerację. Dzięki masażowi izometrycznemu poprawie ulega krążenie limfy, a skóra, przez to, że jest bardziej utleniona i lepiej ukrwiona, staje się jędrniejsza.

Cena: 60 zł/ 40 minut

Hinduski masaż głowy

Masaż ten daje wszechstronne korzyści: stymuluje siły witalne, przynosi głębokie odprężenie fizyczne, jak i emocjonalną harmonię. Działa ogólnie antystresowo, skutecznie usuwa napięcia w szyi, ramionach i karku. Wykonywany w pozycji na siedząco orzeźwia, poprawia koncentrację, działa jak "zastrzyk energii".

Cena: 50 zł/ 30 minut

Masaż ciążowy

Pomaga zapobiec obrzękom bądź zmniejszyć opuchliznę nóg. Masaże przynoszą ulgę w bólach kręgosłupa, który może pojawić się już na początku drugiego trymestru na skutek działania hormonów, rozluźniających układ więzadłowy. Masowanie mięśni sprawia, że stają się one elastyczne, dzięki czemu przyszła mama jest w dobrej kondycji, nawet jeśli w ciąży nie uprawia żadnych sportów.

Cena: 70 zł/ 45 minut